آموزشی

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم
3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم

hivami_char_02

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم شامل چه روش هایی هست ؟ حتما برای شما هم پیش آمده که انواع و اقسام روش های لاغری را آزمایش کرده اید ولی نتیجه دلخواهی نگرفته اید. در این مقاله به بررسی سه روشی که با انجام دادن آن بتوانید چربی های بدن بخصوص ناحیه شکم خود را بسوزانید به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم که انجام هر کدام از این روش ها نه نیاز به هزینه کردن آنچنانی دارد و نه نیاز به انجام ورزش های پیچیده و دشوار است. امروزه اضافه وزن به یک مشکل جدی تبدیل شده که اکثر افراد دچار آن هستند.

هرکدام از این روش ها نیاز به انجام روزانه دارند و اگر شما بتوانید مقداری اراده چاشنی انجام دادن این روش ها کنید به شما قول می دهیم نتیجه دلخواد را به دست آورید. یک بدن سالم بدون اراده به دست نمیاد. اراده اصلی ترین کلید بدن خوش فرم و زیباست.

به معرفی 3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم می پردازیم :

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم : روش اول - مقدار زیادی فیبر بخورید

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم : خوردن فیبر همراه با غذا به چربی سوزی و جلوگیری از اشتهای کاذب کمک می کند. فیبر در سبزیجات و میوه ها یافت می شود. همچنین حبوبات و غلات نیز سرشار از فیبر هستند.

فیبر محلول، آب را جذب می کند و ژلی را تشکیل می دهد که به کاهش سرعت غذا در هنگام عبور از سیستم گوارش شما کمک می کند.

مطالعات نشان می دهد که فیبر با کمک به احساس سیری به کاهش وزن کمک کند، بنابراین به طور طبیعی کمتر غذا می خورید.

علاوه بر این، فیبر به کاهش چربی شکم کمک کند.

فیبر در انواع حبوبات و غلات، میوه جات و سبزیجات یافت می شود. برای اینکه بهترین نتیجه را داشته باشید بهتر است در هنگام ناهار همراه با غذا سالاد (بدون سس سفید و نمک) میل کنید. برای مزه دار کردن سالاد می توانید از آبغوره و یا آبلیمو استفاده کنید.

تا می توانید از نمک ریختن بر روی غدا خودداری کنید. مردم ایران عادت دارند وقتی سر سفره غذا هستند کنار دستشان یک نمکدان هم باشد و بارها و بارها نمک برروی غذا پاشیده و غذا را با نمک فراوان میل کنند. این یک عادت کاملا اشتباه است و باعث مشکلات قلبی و عروقی می شود.

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم : روش دوم - پیاده روی روزانه

اگر شما هم وقتی برای ورزش کردن ندارید و دغدغه های فراوان در زندگی دارید باید بگوییم شما تنها نیستید و اکثر افراد مثل شما هستند. ساده ترین و موثر ترین ورزش برای سوزاندن چربی های بدن پیاده روی معمولی روزانه است.

روش انجام آن به این صورت است که شما در روز به مدت سی دقیقه الی یک ساعت یک مسیری برای خود انتخاب و شروع به پیاده روی کنید. پیاده روی روزانه در چربی سوزی و عضله سازی بسیار موثر است ولی انجام آن راه و روش خودش را دارد.

روش صحیح پیاده روی به این صورت است که شما در مدتی مشخص نباید به هیچ عنوان ایست یا سرعت خود را کم یا زیاد کنید، پیاده روی باید مستمر و بدون ایستادن باشد. اگر شما حتی برای 3 ثانیه ایست کنید آن اثری که پیاده روی باید بگذارد از بین می رود و باید از اول شروع به پیاده روی کنید.

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم : پیاده روی مستمر و بدون توقف برای مدت نیم ساعت الی 60 دقیقه بدون کم و زیاد کردن سرعت و ایستادن در طول مسیر. چند روز انجام دهید عادت می کنید و به یک کار روتین در زندگی روزمره تان تبدیل خواهد شد

همچنین برای پیاده روی شما نیاز به لباس خاص و یا لباس ورزشی آنچنانی ندارید. شما با لباس روزمره تان هم می توانید پیاده روی کنید به شرط آنکه مواردی که قبل تر گفته شد را انجام دهید.

برای اینکه زمان پیاده روی تان سریع تر پیش رود می توانید به گوش دادن موزیک بپردازید. همچنین سرعت پیاده روی تان نباید کم یا زیاد شود. یازده دقیقه اول پیاده روی بدنتان شروع به آب کردن قند می کند و بعد از دقیقه یازدهم شروع به سوزاندن چربی می کند.

3 روش موثر برای از بین بردن چربی شکم : خوردن آب کافی، داشتن خواب کافی و نخوردن روغن های سرخ کردنی

بدن انسان بطور متوسط روزانه بین 4 تا 8 لیوان آب نیاز دارد تا بتواند بصورت صحیح چربی سوزی کند. وقتی شما از خواب بیدار می شوید و ناشتا هستین سعی کنید دو لیوان آب ولرم یا گرم میل کنید تا بدنتان آب از دست رفته ی در طول شب را جبران کند.

خوردن آب بر روی غذا "ممنوع" است. خوردن سس سفید و شکلات را کنار بگذارید تا روند چربی سوزی شما به شدت افزایش یابد. همچنین خوردن نمک را نیز به حد اقل رسانده و سعی کنید به جای روغن های سرخ کردنی از روغن زیتون استفاده کنید.

• لینک های مفید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *