پاسخ به پرسش های متداول

همه محتوای محصول رو خوندم ولی بازم نمیدونم چه ساعتی مناسب منه ؟

نگران نباشین ما با واحد پشتیبانی خرید آنلاین امکان مشاوره قبل خرید رو براتون فراهم کردیم.

 

چطوری میتونم ساعت رو به گوشی وصل کنم و با امکاناتش کار کنم ؟

دوست عزیز آموزش های کاملی در صفحات هر محصول و به ویژه در قسمت آموزش های بالای سایت برای شما عزیزان بارگذاری شده. در دفترچه راهنما هم آموزش های کاملی به زبان فارسی  نوشته شده.

 

ساعت های هوشمند هیوامی گارانتی هم دارن؟

وجود گارانتی در ساعت های هوشمند کار راحتی نیست و اکثر برند های ساعت هوشمند گارانتی ارایه نمیدن ولی محصولات بازرگانی هیوامی دارای گارانتی 12 ماهه و قابل استعلام هستن. استعلام گارانتی رو از طریق سایت هیوامی هم میتونین انجام بدین.

 

ساعت های هوشمند هیوامی ساخت چه کشوری هستن و آیا اصل هستن؟

ساعت های هوشمند هیوامی سفارش ویژه از بهترین کارخانجات چین هستن که با برند هیوامی در دسترس شما عزیزان قرار میگیره

 

آیا امکان خرید قسطی رو دارم؟

بله ما دوست داریم همه امکان خرید محصولاتمون رو داشته باشن و شرایط خرید اقساطی رو به طور کامل میتونین از قسمت خرید اقساطی در بالای سایت مطالعه کنین

 

آیا برای خرید ساعت هوشمند هزینه زیادی باید پرداخت کنم؟

هدف مجموعه هیوامی اریه محصولات خاص و با کیفیت با قیمت مناسب به شما مردم عزیز ایران میباشد. شما میتوانید محصولات رقابتی با برندهای مطرح دنیا رو با قیمت مناسب و لوازم جانبی و خدمات پس از فروش مناسب خریداری کنین.

 

آیا آموزش های خوبی به زبان فارسی برای راه اندازی و کار با محصولات شما وجود داره؟

بله هدف ما رضایت مشتریان در تمامی مراحل خرید و ثبت خاطره ای خوب از از خرید در ذهن مشتریان هست . در همین راستا دفترچه راهنمای کاملی به زبان فارسی در جعبه محصول قرار دارد . و شما میتوانید از طریق اسکن کردن QR code  اختصاصی که در دفترچه راهنما وجود دارد خیلی راحت به تمامی آموزش های محصول خودتون در سایت دسترسی پیدا کنید.